Гараждағы жұмыс үстелі №112 гаражда немесе балконда жеке жұмыс орнын ыңғайлы ұйымдастыруға және құралдарды, материалдарды, әртүрлі құрылғылар мен жабдықтарды сақтауға арналған. Бұл модельдің басты артықшылықтарын жылдам және оңай құрастыру, сондай-ақ ыңғайлы жеткізу әдісі деп атауға болады: барлық жинақ бір қорапта.
Жинақтау:
- үстел үсті;
- 2 сөрелер;
- 4 тірек;
- 4 өкшелік.
Ерекшеліктері:
- сөреге түсетін жүктеме - 100 кг;
- тіректерде пластикалық тіреуіштер орнатылған;
- жәшікке барынша біркелкі бөлінген жүктеме 30 кг;
- оның сенімді модульдік құрылымы бар;
- бөлшектелген түрде жеткізіледі.
Сонымен қатар, жұмыс үстелін 1 немесе 2 перфорацияланған экрандармен, жарықдиодты жарықтандырумен, сондай-ақ жәшіктермен және сөрелермен (егер жабдықта болмаса) жабдықтауға болады. Экран үшін аспалы керек-жарақтарға тапсырыс беруге болады ("Өніммен бірге сатып алынады" қойындысын қараңыз).
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жалпы параметрлер | |
| Салмақ | 20 кг |
| Ені | 1000 мм |
| Тереңдігі | 320 мм |
| Биіктігі | 920 мм |
| Габариттік өлшемдер | |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Сөре | 4 дана |
- Бағасы: 43 850 ₸



