| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Қоңыр |
| Жалпы | |
| Салмақ | 14 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 250 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Сөре | 1 дана |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 167 100 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Қоңыр |
| Жалпы | |
| Салмақ | 14 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 250 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Сөре | 1 дана |
| Ені | 340 мм |