| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Сұр |
| Жалпы | |
| Салмақ | 8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 295 мм |
| Сөре | 1 дана |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 45 300 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Сұр |
| Жалпы | |
| Салмақ | 8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 295 мм |
| Сөре | 1 дана |
| Ені | 340 мм |