| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Қоңыр |
| Жалпы | |
| Салмақ | 99 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Тереңдігі | 390 мм |
| Сөре | 2 дана |
| Ені | 550 мм |
- Бағасы: 523 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Қоңыр |
| Жалпы | |
| Салмақ | 99 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Тереңдігі | 390 мм |
| Сөре | 2 дана |
| Ені | 550 мм |