| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Қоңыр |
| Жалпы | |
| Салмақ | 157 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 1650 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Сөре | 3 дана |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 1 087 000 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Қоңыр |
| Жалпы | |
| Салмақ | 157 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 1650 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Сөре | 3 дана |
| Ені | 600 мм |