| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Ақ |
| Жалпы | |
| Салмақ | 29 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 380 мм |
| Тереңдігі | 356 мм |
| Сөре | 1 дана |
| Ені | 450 мм |
- Бағасы: 246 550 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Ақ |
| Жалпы | |
| Салмақ | 29 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 380 мм |
| Тереңдігі | 356 мм |
| Сөре | 1 дана |
| Ені | 450 мм |