| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Ақ |
| Жалпы | |
| Салмақ | 10 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 270 мм |
| Тереңдігі | 145 мм |
| Сөре | 1 дана |
| Ені | 330 мм |
- Бағасы: 100 950 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Ақ |
| Жалпы | |
| Салмақ | 10 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 270 мм |
| Тереңдігі | 145 мм |
| Сөре | 1 дана |
| Ені | 330 мм |