| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түсі | Сұр |
| Жалпы | |
| Салмақ | 29 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 338 мм |
| Тереңдігі | 175 мм |
| Сөре | 1 дана |
| Ені | 410 мм |
- Бағасы: 593 800 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түсі | Сұр |
| Жалпы | |
| Салмақ | 29 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 338 мм |
| Тереңдігі | 175 мм |
| Сөре | 1 дана |
| Ені | 410 мм |