| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түсі | Сұр |
| Жалпы | |
| Салмақ | 39 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 398 мм |
| Тереңдігі | 235 мм |
| Сөре | 1 дана |
| Ені | 470 мм |
- Бағасы: 687 450 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түсі | Сұр |
| Жалпы | |
| Салмақ | 39 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 398 мм |
| Тереңдігі | 235 мм |
| Сөре | 1 дана |
| Ені | 470 мм |