| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түсі | Сұр |
| Жалпы | |
| Салмақ | 116 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 1036 мм |
| Тереңдігі | 378 мм |
| Сөре | 2 дана |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 1 231 700 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Германия |
| Түсі | Сұр |
| Жалпы | |
| Салмақ | 116 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 1036 мм |
| Тереңдігі | 378 мм |
| Сөре | 2 дана |
| Ені | 530 мм |