| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Биіктігі | 630 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Ені | 460 мм |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 17.5 кг |
| Сөре | 1 дана |
- Бағасы: 84 750 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Биіктігі | 630 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Ені | 460 мм |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 17.5 кг |
| Сөре | 1 дана |