| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1252 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Ені | 460 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 28 кг |
| Сөре | 2 дана |
- Бағасы: 105 300 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1252 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Ені | 460 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмақ | 28 кг |
| Сөре | 2 дана |