| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Қорап |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 27 кг |
| Биіктігі | 840 мм |
| Ені | 460 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 640 мм |
| Сөре | 1 дана |
- Бағасы: 113 150 ₸
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Промет |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Қорап |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 27 кг |
| Биіктігі | 840 мм |
| Ені | 460 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Тереңдігі | 640 мм |
| Сөре | 1 дана |